DEZYNFEKCJA - niszczenie drobnoustrojów

Apogeum czystości oferuje ceny konkurencyjne, elastyczne, uwzględniające oczekiwania i potrzeby Zleceniodawcy w zakresie świadczenia usługi na podstawie wynegocjowanej umowy. 

·         Ceny ustalane z Państwem indywidualnie na podstawie kalkulacji uwzględniającej rodzaj, specyfikę i zakres usług oraz indywidualne życzenia klienta.

·         Wycena usługi odbywa się na miejscu, w którym ma być wykonana z uwzględnieniem wszystkich realiów występujących w miejscu zagrożenia przez szkodnika

·         Wycena usługi jest ustalana według ogólnego polskiego cennika z zakresu usług dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji oraz obejmuje koszt dojazdu do klienta.

·         Usługi są wykonywane zgodnie z obowiązującymi normami BHP.

·         Przeprowadzamy szkolenie z zakresu identyfikacji, zwyczajów oraz oznak występowania szkodników.

·         Do każdego zabiegu dołączamy dokumentację wymaganą i akceptowaną przez instytucje kontrolujące (Sanepid, Straż Miejską itp.).

 Informacje oraz ceny zamieszczone w niniejszym dokumencie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Zawarte tu informacje oraz ceny mogą różnić się od informacji i cen w aktualnej ofercie Specjalistycznego Zakładu DDD Apogeum czystości.

 

Dariusz Kuczyński

 

 

 

Deodoryzacja - usuwanie przykrych zapachów

od 100 pln

Zabieg wykonywany poprzez zamgławianie lub oprysk, w zależności od rodzaju podłoża podanego dezynfekcji i nasilenia problemu.

 

 

Dezynfekcja po zwłokach

od 200 pln

Zabieg wykonywany poprzez zamgławianie lub oprysk, w zależności od rodzaju podłoża podanego dezynfekcji i nasilenia problemu. Może wymagać wcześniejszego sprzątania pomieszczenia.

 

 

Dezynfekcja grzybów, pleśni

od 100 pln

Zabieg wykonywany poprzez zamgławianie lub oprysk, w zależności od rodzaju podłoża podanego dezynfekcji i nasilenia problemu. Może wymagać dodatkowych czynności (np. osuszania pomieszczenia).

 

 

Dezynfekcja po zalaniach, usuwanych odchodach lub tym podobnym

od 150 pln

Zabieg wykonywany poprzez zamgławianie lub oprysk, w zależności od rodzaju podłoża podanego dezynfekcji i nasilenia problemu. Może wymagać wcześniejszego sprzątania pomieszczenia.

 

 

Ozonowanie

70 pln/h

Ozonowanie - polega na wytworzeniu nietrwałej altropowej odmiany tlenu (O3 Tritlen) w specjalistycznych ozonatorach.