Oferta

  • Dezynfekcja – usuwanie przykrych zapachów
  • Dezynsekcja
  • Deratyzacja
  • Zamgławianie przestrzenne
  • Monitoring oraz systemy jakości

    5x5 – pięć usług wykonanych na piątkę!

 

Zamgławianie przestrzenne

Zamgławianie przestrzenne

  

 

 

 

 

Zamgławianie przestrzenne – zwalczanie komarów, meszek, kleszczy                                        

Usługa ta jest skuteczna  w zwalczaniu  komarów , kleszczy i meszek a także innych owadów latających. Metodę tego rodzaju stosuje się na terenach zielonych:  parkach, ogrodach, obiektach sportowych np. boiskach szkolnych, placach zabaw.

Dezynsekcja

Dezynsekcja – tępienie szkodliwych owadów (zwłaszcza pasożytniczych jak: muchy, komary, pchły, wszy, pluskwy i karaluchy), ich jaj i larw, ze względów sanitarnych i gospodarczych z poszczególnych pomieszczeń. W szerszym znaczeniu niszczenie stawonogów w ogóle.

Czytaj więcej: Dezynsekcja

Monitoring oraz systemy jakości

Monitoring - kontrola jest to jeden z ważniejszych etapów dezynsekcji i deratyzacji. Powinien być przeprowadzony szczególnie dokładnie na samym początku, a następnie prowadzony ciągle, niezależnie od tego czy widoczne są ślady obecności gryzoni lub insektów czy też nie. Ciągłe prowadzenie kontroli umożliwia szybką reakcję w momencie pojawienia się zagrożenia. Monitoring umożliwia również podjęcie właściwych kroków niezbędnych do zastosowania właściwej profilaktyki i utrzymania higieny. 

Czytaj więcej: Monitoring oraz systemy jakości

Dezynfekcja

Dezynfekcja (po polsku dosłownie oznacza odkażanie) – postępowanie mające na celu niszczenie drobnoustrojów i ich przetrwalników. Dezynfekcja niszczy formy wegetatywne mikroorganizmów, ale nie zawsze usuwa formy przetrwalnikowe. Zdezynfekowany materiał nie musi być jałowy. Dezynfekcja, w przeciwieństwie do antyseptyki dotyczy przedmiotów i powierzchni użytkowych.

Czytaj więcej: Dezynfekcja

Deratyzacja

   Deratyzacja, odszczurzanie – zwalczanie za pomocą środków chemicznych, fizycznych lub biologicznych wszelkich szkodliwych gryzoni, najczęściej szczurów i myszy. Przeważnie zatrutym pokarmem lub za pomocą pułapek, rzadziej innymi metodami.

Czytaj więcej: Deratyzacja