Cennik

Apogeum czystości oferuje ceny konkurencyjne, elastyczne, uwzględniające oczekiwania i potrzeby Zleceniodawcy w zakresie świadczenia usługi na podstawie wynegocjowanej umowy. 

·         Ceny ustalane z Państwem indywidualnie na podstawie kalkulacji uwzględniającej rodzaj, specyfikę i zakres usług oraz indywidualne życzenia klienta.

·         Wycena usługi odbywa się na miejscu, w którym ma być wykonana z uwzględnieniem wszystkich realiów występujących w miejscu zagrożenia przez szkodnika

·         Wycena usługi jest ustalana według ogólnego polskiego cennika z zakresu usług dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji oraz obejmuje koszt dojazdu do klienta.

·         Usługi są wykonywane zgodnie z obowiązującymi normami BHP.

·         Przeprowadzamy szkolenie z zakresu identyfikacji, zwyczajów oraz oznak występowania szkodników.

·         Do każdego zabiegu dołączamy dokumentację wymaganą i akceptowaną przez instytucje kontrolujące (Sanepid, Straż Miejską itp.).

 Informacje oraz ceny zamieszczone w niniejszym dokumencie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Zawarte tu informacje oraz ceny mogą różnić się od informacji i cen w aktualnej ofercie Specjalistycznego Zakładu DDD Apogeum czystości.

 

Dariusz Kuczyński